Надаємо монтажні, проектні роботи та сервісне обслуговування нашого обладнання.


Підібрати оптимальну за функціональними властивостями та габаритами модель опалювального обладнання, без сумнівів, дуже важливо, але не меншу роль відіграє його грамотна установка. Монтаж твердопаливних котлів має ряд особливостей, які обов'язково потрібно брати до уваги, щоб уникнути збоїв у його роботі та додаткових витрат на ремонт:
· обов'язково потрібен буде індивідуальний димар;
·        для розміщення котла підходять тільки нежитлові приміщення з гарною повітряною циркуляцією;
·        дозвіл від наглядових органів при виборі моделі на пелетах, вугіллі або дровах не потрібно, але потім експертів все одно доведеться викликати для огляду та реєстрації;
·         важливо дотримуватися рекомендацій виробника, зазначених у супутній документації.
Спростити вирішення проблеми інсталяції при покупці котлів торгових марок Петлакс, LUX, Вихлач в Україні можна, звернувшись до офіційного представника, в спектр послуг якого входить не тільки продаж та доставка опалювальних пристроїв, але також професійний монтаж та пусконалагоджувальні роботи. Фахівці впораються з поставленим завданням швидко та з урахуванням усіх чинних нормативів безпеки.
Основні етапи встановлення котлів на твердому паливі
Складність та тривалість робіт з облаштування основного елемента системи опалення безпосередньо залежить від конструктивних особливостей агрегату, підготовленості приміщення та необхідності виконання додаткових робіт.
Як правило, монтаж твердопаливних котлів проводиться в такій послідовності:
1.       Облаштування фундаменту висотою від 10 до 20 сантиметрів з армованої бетонної стяжки або спеціально обладнаного подіуму.
2.       Установка димоходу з необхідною тягою з обов'язковою обробкою сполук термостійкою герметизуючою речовиною.
3.       Облаштування майданчика під котел. Базові вимоги – між стінами та агрегатом має бути мінімум півметра, а відстань від дверцят топки до стіни – не менше 100 см. У приміщенні не повинно бути горючих речовин.
4.       Розробка проекту, встановлення трубопроводу та монтаж бойлера.

Монтаж та запуск котельні під ключ.


Контакти Київ

+38 067 370 00 44

Контакти Запоріжжя

+38 067 619 00 44