• Обережно шахраї та підробка
  • Коли та де використовуються
  • Види котлів
  • Гарантія від виробника
  • Гарантія та якість
  • Встановлення
  • Загальні відомості про казани

    Виробництво твердопаливних котлів ТМ Wichlacz та Petlax



    Універсальним та ефективним вирішенням проблеми опалення приватного будинку чи підприємства є твердопаливні котли. Економічні та високопродуктивні моделі дозволяють обігрівати різні площі, не вимагаючи складного поточного обслуговування та тривалого часу на монтаж. Вимоги сучасних замовників до такого обладнання дуже високі, і в повному обсязі їм відповідають котли на твердому паливі Вихлач та Петлакс. Наш завод займається виготовленням продукції даних торгових марок, пропонуючи клієнтам максимально вигідні умови співробітництва та гарантуючи високу якість кожного виробу.

    Основні переваги твердопаливних котлів Вихлач та Петлакс

    Серед різноманіття варіантів опалення побутових та промислових об'єктів твердопаливний котел є найкращим вибором, відрізняючись надійністю конструктивного рішення, автономним режимом роботи та доступною вартістю палива. При цьому завдання кожного покупця – знайти котел, який відповідатиме вимогам безпеки та порадує співвідношенням привабливої ​​ціни, довговічності та високої продуктивності. Купуючи котел Petlax або Wichlacz, ви можете розраховувати на:

    ·        відмінний коефіцієнт корисної дії – показник варіюється в залежності від виду палива в межах 82-89 %;

    ·        безперебійну роботу на різних видах палива, починаючи від пелетів, тирсобрикетів та дров, закінчуючи торфом та сміттям. Великий вибір обумовлений застосуванням методу верхнього пошарового спалювання;

    ·         збільшені габарити топки. Твердопаливні котли Вихлач і Петлакс здатні протягом 12-72 годин функціонувати на одному завантаженні палива;

    ·         підвищені характеристики міцності обладнання завдяки використанню товстої сталі при виготовленні корпусу;

    ·        можливість точно регулювати показники потужності та температури. Виходячи з індивідуальних вимог, ви можете купити твердопаливний котел Вихлач або Petlax з ручним або автоматичним керуванням;

    ·        підтримку необхідних температурних значень теплоносія;

    ·        максимально щільне прилягання дверцят котла і відсутність ризику прогорання за рахунок реалізації в більшості модифікацій принципу колосників, що омиваються;

    ·        легкість та швидкість монтажу та поточного обслуговування незалежно від застосовуваного палива – пристрої мають трубну систему теплообмінника, широкі дверцята похилого типу, а комплектація включає поворотне димохідне колесо (у конфігураціях до 65 кВт). Все, що потрібно для підтримки працездатності опалювального обладнання, - раз на кілька тижнів видаляти золу, що накопичилася.

  • Наші переваги

    Для опалення приміщень та споруд у місцях, де невигідно чи технічно неможливо підвести газ чи електрику, якнайкраще підходять твердопаливні котли. Вони бувають з ручною та автоматичною подачею, додатковим функціоналом тощо, але всі працюють за єдиним принципом, отримуючи тепло від згоряння енергоносія в умовах обмеженої подачі повітря. Підбираючи пристрої для обігріву, важливо оцінити переваги твердопаливних котлів, які, на думку багатьох експертів та рядових споживачів, є найбільш економічним, зручним та безпечним рішенням.

    Причини вибрати ТТ-котли

    Попит на агрегати, що працюють на пелетах, брикетах, дровах, торфі тощо, зростає у геометричній прогресії. Переважно покупці вибирають модифікації від перевірених торгових марок на кшталт PETLAX, LUX і WICHLACZ, які використовують у виробництві інноваційні технології та високоякісні матеріали.

    Найбільш суттєвими можна назвати такі переваги твердопаливних котлів:

    1.       Низькі експлуатаційні витрати навіть за значної потужності пристрою – у порівнянні з газовими або електрокотлами вони обходяться приблизно в 1,5-2 рази дешевше.

    2.       Відсутність негативного впливу на навколишнє середовище за рахунок натуральності використовуваної сировини. Щоб мінімізувати шкоду екології є сенс відмовитися від використання вугілля як паливо.

    3.       Тривалий термін служби із збереженням початкових функціональних властивостей. Конструкція агрегату гранично проста та надійна, а міцність матеріалів та регулярне очищення згідно з рекомендаціями виробника дозволять користуватися ним десятиліттями.

    4.       Можливість досягнення повної автономії, що особливо актуально для об'єктів у віддалених від цивілізації населених пунктах.

    5.       Великий вибір моделей - в асортименті популярних брендів Вихлач та Петлакс можна знайти побутові та промислові варіації з оптимальними характеристиками та вартістю.

    6.       Практичність – для твердопаливного котла не доведеться обладнати повноцінну котельню, а різноманітність налаштувань та простота управління дозволять без проблем ним користуватися будь-якому обивателю.

    Звичайно, як і інші види опалювального обладнання, котли на твердому паливі мають і недоліки, наприклад, потреба у професійному монтажі та періодичному чищенні топки, але на тлі численних плюсів вони практично непомітні.

  • Види палива

    Економічно вигідні та екологічні твердопаливні котли стають все більш популярним вирішенням проблеми опалення житлових, торгових, промислових та громадських будівель. Завдяки їх установці є можливість уникнути захмарних сум за комунальними платежами, при цьому гарантувати підтримку в приміщеннях оптимального мікроклімату незалежно від погодних умов на вулиці. Залишається тільки вибрати, яке джерело енергії використовувати, адже існують різні види палива, і у кожного свої переваги та недоліки.

    Різноманітність варіантів, що закладати в топку агрегату, дозволяє кожному власнику знайти найбільш вигідне рішення з урахуванням фінансових можливостей, ресурсів у навколишній місцевості, інтенсивності використання системи опалення та інших параметрів. Найбільш інноваційні моделі, пропоновані лідерами індустрії – брендами Віхлач та Петлакс, здатні ефективно функціонувати на різних видах палива, що суттєво розширює їх сферу застосування та спрощує експлуатацію. Якщо з якихось причин ви вирішите змінити джерело енергії, це можна буде зробити без проблем.

    Особливості різних енергоносіїв для ТТ-котлів

    До підбору палива необхідно поставитися дуже відповідально, оскільки від цього залежать поточні експлуатаційні витрати, швидкість згоряння і, відповідно, частота завантаження топки. Є сенс розглянути всі види палива, щоб ухвалити оптимальне рішення:

    1.       Дрова приваблюють невисокою вартістю та відсутністю проблем із закупівлею. Знайти деревину для розпалювання нескладно у будь-якій місцевості, проте для її правильного зберігання необхідно окреме, захищене від опадів місце, інакше вона насичиться вологою і матиме низький коефіцієнт корисної дії при горінні.

    2.       Брикети або пелети – зараз вважаються найбільш енергоефективним рішенням, оскільки здатні віддавати велику кількість тепла протягом тривалого часу. Однак обходяться вони дорожче за решту сировини, тому потрібно співвіднести витрати та результативність їх використання.

    3.       Вугілля – користується стабільно високим попитом, як у власників приватних будинків та заміських котеджів, так і у корпоративних замовників завдяки поєднанню помірної ціни та значної тривалості горіння. З іншого боку, такий вид палива не відноситься до категорії повністю екологічних, і потрібно бути готовими до необхідності регулярного чищення від бруду.

    4.       Гранули, кокс, антрацит – енергоносії, що нечасто використовуються, через необхідність в особливих умовах використання, наприклад, облаштуванні масивного вогнища.

    Яке паливо вибирати, залежить від сукупності факторів: потужності обладнання, рекомендацій фірми-виробника твердопаливного котла, активності застосування, площі приміщень, що опалюються, розташування об'єкта.

  • Техніка безпеки

    Застосування котлів на твердому паливі для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщеннях житлового, офісного, торгового чи промислового призначення має безліч переваг. Крім економічності, довговічності та варіативності конфігурацій такі пристрої радують відносною простотою налаштування та експлуатації. Деякі інноваційні розробки від брендів Віхлач та Петлакс, наприклад, можна встановлювати навіть без обладнання повноцінної котельні. Але при цьому є певна техніка безпеки під час роботи з твердопаливним котлом, яка прописується виробником у посібнику користувача і має виконуватися беззастережно. Порушення вимог можуть спричинити серйозні проблеми:

    ·        збільшення витрати палива через зниження ефективності горіння і, відповідно, підвищення поточних витрат;

    ·        одержання травм різного характеру та забруднення навколишнього середовища;

    · передчасного виходу з ладу окремих функціональних елементів або всієї системи;

    ·         припинення дії гарантії та, відповідно, великі витрати на ремонтні роботи;

    · Небезпеки витоку теплоносія та займання будівлі.

    Основні правила експлуатації твердопаливних котлів

    Якщо хочете, щоб дороге обладнання прослужило тривалий період часу без зниження продуктивності та частих несправностей, слід дотримуватися деяких базових вимог техніки безпеки при роботі з твердопаливним котлом:

    1.       Вибрати оптимальне приміщення для установки агрегату з як мінімум 3-кратною зміною повітря кожні 60 хвилин і довірити монтаж професіоналам, які мають на виконання таких робіт відповідні дозволи.

    2.       В обов'язковому порядку забезпечити облаштування димаря та регулярно виконувати його прочищення, а також подбати про наявність навколо майданчика з негорючого матеріалу.

    3.       Виділити окрему площу під зберігання палива, переконавшись у відсутності рядом джерел вогню та уникнувши безпосереднього контакту з вологою.

    4.       Використовувати як основне саме той теплоносій, який рекомендує завод-виробник. Крім того, дуже важливо уважно вивчити інструкцію з експлуатації, яка йде в комплекті з кожним казаном.

    5.       За наявності будь-яких ознак несправностей відключати котел і викликати майстра, уникаючи спроб самостійного ремонту.

    6.       Не користуватися котлом за відсутності або недостатньої кількості енергоносія. Також необхідно підтримувати заявлені брендом-виробником температурні показники в топці та дотримуватись граничної обережності при завантаженні дров, торфу, пелетів тощо.

    Застосовувати обладнання виключно за призначенням та не робити спроб щодо його модернізації.