Отопление теплицы
котлом «WICHLACZ»

до 3 суток горения на одной загрузке

Отопление теплицы котлом WICHLACZ

Теплиці

 

Як для приватних, так і для промислових теплиць обігрів є важливою умовою їхнього успішного використання в холодну пору року. Без підтримки оптимальних температурних показників рослини загинуть або врожайність буде мінімальною, тому організувати купівлю та встановлення опалювального обладнання необхідно якомога раніше. У довгостроковій перспективі вдалим варіантом буде котел для теплиці: взимку він дозволить не боятися морозів, а навесні та восени убезпечить овочі, фрукти та ягоди від різкої зміни погоди. Визначитись з вибором моделі та оформити замовлення за вигідною ціною пропонує наша компанія, яка здійснює поставки без посередників та розробляє проекти оснащення під персональні запити клієнтів.

Особливості опалення у теплицях

Щоб котли для опалення теплиць працювали без збоїв, не було небезпеки початку пожежі, необхідно брати до уваги наступні деякі тонкощі облаштування системи обігріву:

 • конструкції характеризуються значними тепловтратами, тому потрібно подбати про ізоляцію стін;
 • існує три варіанти монтажу котла (поряд із спорудою, всередині, з підключенням до опалення будинку), і важливо обрати той, який найкраще підходить саме у вашому випадку;
 • для встановлення та підключення обладнання потрібне вільне місце, при цьому є низка вимог щодо відстані між котлом та стінами, електрообладнанням тощо;
 • за відсутності достатньої відстані допускається облаштування термоізоляції стін;
 • додатково необхідно виділити простір для зберігання палива;
 • обов'язковим етапом є встановлення труби димаря. Її висота та діаметр розраховуються відповідно до рекомендацій виробника котла.

Переваги твердопаливних котлів тривалого горіння для теплиць

Кожен дачник, фермер або власник агрокомплексу шукає найвигідніше опалення для теплиць, і за більшістю параметрів виграють котли на твердому паливі. Вони забезпечують до 3 діб горіння на одній закладці, що дозволяє суттєво скоротити поточні витрати, при цьому мають високий ККД (до 92%) і потребують елементарного догляду – регулярного очищення від золи. Серед інших плюсів, які має котел на дровах для теплиць, варто відзначити:

 • різноманіття моделей, що відрізняються за розмірами, потужністю, функціоналом;
 • прийнятна ціна порівняно з газовими та електричними варіантами;
 • простота та невисока вартість теплоносія – використовуючи котел для теплиці торгової марки WICHLACZ, можна завантажувати в топку навіть відходи сільськогосподарської діяльності та сміття, отримуючи відмінну тепловіддачу;
 • високий рівень безпеки та широкі можливості щодо оптимізації – для поліпшення ефективності можна встановити контролер та інші засоби автоматизації процесів горіння;
 • тривалий термін експлуатації – у середньому 20 років.

Єдине, що слід пам'ятати покупцям – подібне опалення для теплиці вимагає облаштування димаря та професійного монтажу.

Причини купити котел для теплиці у нашої компанії

Якщо ви хочете цілий рік вирощувати фрукти, овочі, ягоди, зелень для себе або на продаж, опалення в теплиці обов’язково має бути, і важливо використовувати довговічне, але доступне за ціною обладнання. Наша компанія пропонує котли для теплиць в Україні бренду WICHLACZ, позбавляючи замовників від необґрунтованих націнок та тривалого очікування.

У нас є центральний склад з великим запасом продукції та представництва у різних містах, тому доставка займає мінімум часу, а 5-річна гарантія є найкращим підтвердженням відмінної якості пристроїв. Обрати саме нас як партнера мотивують також оперативна обробка заявок, індивідуальний прорахунок комерційної пропозиції, безкоштовне консультування та можливість замовлення комплексного сервісу, що включає монтаж та налаштування обладнання.

Индивидуальные решения позволяют оптимизировать затраты на отопление теплиц до 30%

и повысить рентабельность вашего бизнеса