Фільтри
Ціна
-
Потужність
-
Площа приміщення, м2
-
Тип палива
Дрова
пеллеты
Солома
Вугілля
Універсальний
Тип завантаження
автоматичний
Ручний
Рішення під об'єкт
Автомийки та СТО
Грибники
Для домашнього використання
Для меблевих підприємств
Для виробництв
Для теплиць
Птахофабрики
Школа та держ. установи
Сортувати
Wichlaсz GKP под пеллетную горелку 17 кВт
48 125 грн.
Wichlaсz GKP под пеллетную горелку 25 кВт
60 500 грн.
Wichlaсz GKP под пеллетную горелку 38 кВт
73 562 грн.
Wichlaсz GKP под пеллетную горелку 50 кВт
80 440 грн.
Wichlaсz GKP под пеллетную горелку 65 кВт
101 063 грн.
Wichlaсz GKP под пеллетную горелку 75 кВт
132 000 грн.
Wichlaсz GKP под пеллетную горелку 100 кВт
179 438 грн.
Wichlaсz GKP под пеллетную горелку 150 кВт
261 625 грн.
Wichlaсz GKP под пеллетную горелку 200 кВт
308 000 грн.
Wichlaсz GKP под пеллетную горелку 250 кВт
373 313 грн.
Wichlaсz GKP под пеллетную горелку 350 кВт
440 688 грн.
Wichlaсz GKP под пеллетную горелку 500 кВт
557 563 грн.

Пелетний котел

 

Стати незалежними від централізованого опалення та водночас знизити витрати на обігрів на 50-60% дозволяють пелетні котли. Це пристрої нового покоління, які однаково підходять для встановлення в міських та заміських приватних будинках, на виробництві чи на складі. Екологічні, безпечні, економічні та зручні у використанні вони швидко окупаються та можуть використовуватись з теплоносієм будь-якої якості, принаймні, якщо ви оберете котел на пелетах WICHLACZ. У нашому каталозі представлені моделі різної потужності та конфігурації з детальними описами та фото – обирайте найбільш підходящий для вас варіант та робіть замовлення з доставкою в Україні.

Що таке пелетний котел?

Принцип роботи обладнання базується на спалюванні гранул палива, які в автоматичному режимі подаються в пальник, паралельно з цим відбувається подання повітря. Пристрій виготовляється з міцного чавуну або листової сталі. Основними елементами конструкції є пальник, топка, корпус, теплообмінник, бункер для теплоносія та шнековий механізм. Можна пелетний котел купити з різною товщиною стінок - від цього залежить ціна та здатність пристрою зберігати тепло.

5 причин купити пелетний котел

Серед безлічі варіантів все більше покупців (причому не лише приватних, але й корпоративних) вибирають саме пелетний котел, тому що:

 1. Гарантійний термін експлуатації пристрою складає 5 років, а в середньому вони працюють щонайменше 20 років, що значно довше, ніж інші конфігурації. Залежно від частоти та умов застосування термін окупності може змінюватись, але у будь-якому випадку власник швидко поверне вкладені кошти, при цьому зможе сам регулювати температурні показники в будинку або на виробництві.
 2. Немає жорстких вимог до теплоносія. Котли пелетні можна використовувати з паливом різної якості, причому закуповувати його необов'язково одразу на всю зиму.
 3. Такі пристрої максимально автоматизовані, відповідно, безпечні та не потребують постійного контролю роботи. Додатковим плюсом є простота догляду – зазвичай досить періодично виконувати очищення від золи.
 4. Енергоефективність перевищує показники газових моделей аналогічного класу. Вирішивши пелетний котел купити в Україні у нас, ви можете розраховувати на високий ККД, надійність та помірну вартість палива. Пелети згоряють повністю та мають значну теплопровідність.
 5. Для їх роботи не потрібна велика кількість електроенергії.

Чинники, від яких залежить вартість пелетного котла

На вартість впливає, перш за все, потужність моделі, яка визначає опалювальну площу. Також значення мають:

 • спосіб завантаження палива;
 • товщина металевих стін;
 • підключення;
 • вага, розміри;
 • вимоги до димаря;
 • максимальний робочий тиск;
 • функціональні можливості;
 • фірма-виробник – якщо хочете купити в Україні котел з оптимальним співвідношенням робочих характеристик, дизайну та ціни, варто без сумнів вибрати продукцію WICHLACZ.

Як вигідно купити котел в Україні?

Уникнути надмірних фінансових витрат при купівлі опалювального обладнання, при цьому бути впевненими у високій якості та вдалому виборі моделі, можуть клієнти нашої компанії, що виробляє пристрої для обігріву з 1992 року. У розпорядженні замовників пелетні котли, ціна яких помірна, а довговічність, безпечність та ефективність підтверджуються міжнародними сертифікатами та офіційною гарантією. Співпрацювати з нами вигідно з економічної точки зору і дуже зручно – просто вибираєте підходящу конфігурацію, орієнтуючись на інформацію із опису в каталозі, та робите замовлення. Наші представництва є у різних містах – можна пелетний котел купити у Києві, Харкові та інших містах з оперативною доставкою